Speed dating praha sleva

Speed dating večer - praha klasický speed dating večer pro kategorii: ženy 32-40, muži 34-42let speciální sleva 50. Klasický speed dating večer pro kategorii: ženy 38 - 46, muži 40 - 48let, tentokrát v pátek (věková kategorie je pouze doporučená, účastnit se může kdokoliv bez ohledu na věk) platba nutná předem vkladem na účet pozor kapacita omezena pouze pro 8 mužů a 8 žen (akce se koná při min účasti 12 osob. Sleva pro muže (cena 350 kč) - platí pouze do obsazení prvních 7 míst, proto s rezervací na speed dating neváhejte ====.

Dating in prague 21072009 dating / entertainment speed dating quick, safe, and bringing us-style speed dating to prague was an obvious solution.

Seznamovací večer - speed dating – recenze a ty nejlepší nabídky se slevou na jednom místě zjistěte si před nákupem vše, co potřebujete.

Seznamovacivecercz speed dating praha - rychlé rande, seznamovací akce a večery v praze pořádáme seznamovací akce v praze pro nezadané s.

Slevy, akce a akční nabídky speed dating sledujeme slevové servery, eshopy a kamenné obchody.

Speed dating neboli rychlorande je moderní a zábavná metoda seznamování seznamovací akce pro nezadané v praze a brně od roku 2009 rychloseznamka se koná i v žižkovské věži. Seznamka rande motýl speed dating, prague, czech republic 1,610 likes 4 talking about this v ceně každého rychlorande setkání je zahrnut jeden. O speed datingu kontakt místo konání: friends coffee house palackého 7, praha 1 volná místa: muži 32-44 let = obsazeno sleva pro ženy 250 k. Speed dating neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování seznamovací večery praha, brno od roku 2009, seznámení s cizinci seznamka zdarma pro.

Dobrá organizace, příjemné a dobře dostupné místo, prostory ideální pro speed dating na voucheru je uvedeno, že zahrnuje „welcome drink (bílé víno) a minerálka. Praha seznamovací večer vstupenka na seznamovací večer – speed dating nové 50% sleva na koktejl dle výběru v music baru 9 k. Seznamovací akce v praze pro 1-2 osoby: speed dating, večírek, zámek a klíč party nebo kvíz rande hyperslevy pro zákazníky sleva 68 % 289 k. Speed dating – rychlé rande poznej svoji životní lásku za 145 kč večer plný zábavy a nových poznání se slevou 62 % 145 kč, sleva v brně 62.

Speed dating praha sleva
Rated 5/5 based on 19 review